Oznam k začiatku nového školského roka 2024/2025

Riaditeľstvo školy oznamuje všetkým žiakom školy a ich zákonným zástupcom, že vyučovanie v šk. roku 2024/2025 sa začne dňa 2. septembra 2024 o 8.00 hod. slávnostným otvorením školského roka na školskom dvore.

Žiaci v prvý deň dostanú leták s informáciami ohľadom ŠKD, krúžkov a ďalších záležitostí.   Preto žiadame rodičov, aby tlačivá, ktoré je potrebné vyplnené vrátiť, poslali po žiakoch obratom naspäť.

V prvý deň je potrebné priniesť si poznámkový zošit a pero. Predpokladaný odchod žiakov 1. ročníka z vyučovania je o 10.30 hod., u ostatných žiakov o 11.30 hod.

Pripomíname tiež stravníkom, ktorí si ešte nevyzdvihli platobné poukážky, resp. nevyplatili stravné na mesiac september, že si stále môžu prísť vyzdvihnúť poukážku na stravovanie v školskej jedálni v pracovných dňoch dopoludnia.

Taktiež pripomíname, že žiaci musia mať pri cvičení v telocvični obutú halovú obuv!

Informácie sú zverejnené aj na webovej stránke školy.

Za porozumenie ďakujeme a želáme príjemný zvyšok prázdnin!